Miesięczne archiwum: grudzień 2018

Na sali Lustrzanej Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZSR CKP w Białymstoku w dniu 28-12-2018 r  o godz. 14.00,  odbędzie zebranie trenerów województwa podlaskiego Zaplecza Kadry Narodowej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych trenerów do udziału w zebraniu.

Trener Koordynator ZKN

Przemysław Zabawski

Polski Związek Lekkiej Atletyki  we wrześniu 2018 r ogłosił konkurs na Trenera koordynatora ZKN i JM woj. podlaskiego. Do konkursu zgłosił się  jedynie Przemysław Zabawski, który przeszedł wszystkie etapy konkursu i z dniem 1 października 2018 r został trenerem koordynatorem Zaplecza Kadry Narodowej Juniorów i Młodzieżowców w naszym Okręgu.

Zaświadczenie_Trener Koordynator ZKN

Przedstawiam Państwu Tapety na 100-lecie PZLA wyd.  przez Polski Związek Lekkiej Atletyki – do wykorzystania w celu propagowania lekkiej atletyki  w swoich środowiskach lokalnych.

 

 

Zapraszam cały skład Zarządu POZLA na Zebranie Zarządu w dniu 19 grudnia 2018 r o godz. 18,30  w Białymstoku przy ul. Wołodyjowskiego (Stadion Zwierzyniecki – sala sędziów) – dojeżdżających proszę o zabranie delegacji z podaniem cen biletów)

Tematy zebrania:
1/ ogłoszono konkurs ofert na przyszły rok
– kalendarz imprez 2019
3/ zawody halowe
4/ zkn i kwm

Proszę o potwierdzenie obecności.

 

Witam,
W związku z planowaniem szkolenia ZKN w 2019 roku bardzo proszę o dokonanie zgłoszeń proponowanych zawodników do ZKN.

Zgłoszenia poprzez panel wojewódzki „Propozycje do ZKN – Sezon 2019” ze wskazaniem 1 wiodącej konkurencji (zgłoszenie na podstawie danych selekcyjnych oraz przeprowadzonych badań do ZKN).

Nie zgłaszamy:– chodziarzy – szkolenie centralne

– młociarzy, tyczkarzy i wieloboistów – szkolenie makro

 

Zgłoszenia do 12 grudnia 2018 roku

 

Harmonogram działań:
10.12. – zamknięcie panelu zgłoszeniowego – 20.00
10-16.12. – weryfikacja przez trenerów głównych bloków – informacja dla szkoleniowców o uzasadnienie szkolenia wybranych zawodników w ZKN
16-18. – uzupełnienie wyjaśnienia uzasadniającego szkolenie przez koordynatorów – 20.00
16-20.12. – zamknięcie oceny przez blokowych = definitywne

21.12. – zamknięcie list ZKN na 2019

po 21.12. na podstawie oceny możliwości finansowych województw zostanie otwarty panel tylko do usunięcia zawodników z ZKN.

Taki rytm pracy pozwoli na ustalenie pełnego składu ZKN do szkolenia w okresie feryjnym 2019!

WZOREM POPRZEDNICH LAT SZKOLENIE ZKN TYLKO W OKRESIE FERYJNYM DLA DANEGO WOJEWÓDZTWA – TERMIN PŁATNOŚCI ZA POBYT PROSIMY WYNEGOCJOWAĆ NA MINIMUM 60 DNI

Przypominam, że zawodnicy proponowani do ZKN winni już być po zmianie barw klubowych oraz posiadać licencję w nowym klubie – nie może powtórzyć się problem z 2016 i 2017 roku kiedy po zgłoszeniu przez PZLA stare województwo skreślało zawodnika z list ZKN).

Zgłasza zatem tylko nowe województwo zawodnika, a gdy ten nie zdążył jeszcze dokonać zmiany barw klubowych to musi dokonać w/w zmiany.

Z pozdrowieniami Grzegorz Sobczyk

podlasie

ea

iaaf