Miesięczne archiwum: kwiecień 2021

Zapraszamy na Mityng kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski, który będzie zorganizowany w dniu 8 maja 2021 r na stadionie Zwierzynieckim w Białymstoku  przez Podlaski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki i Podlaską Federację Sportu w Białymstoku. Początek zawodów o godz. 11.00.

 

Zawody są finansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego

 Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów i przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa

Komunikat Organizacyjny I Mityng Kwalifikacyjny

7390-oswiadczenie-covid-19-wersja-polskojezyczna

Przedstawiam Państwu  regulaminy imprez mistrzowskich .
Proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na regulamin PZLA wielobojów ukierunkowanych w perspektywie szkolenia w ZKN i udziale w LDK! (punkt 9) i powiadomienie trenerów.
Zapewniam, że Podlaski Okręgowy Związek Lekkiej dołoży wszelkich starań, by umożliwić młodzikom starty w mityngach organizowanych na terenie naszego województwa.
Imprezy organizowane przez POZLA są już ujęte w kalendarzu PZLA.
Z kolei na domtelu otwarte są panele zgłoszeń wstępnych do drużynowych MP.
 
Pozdrawiam,
Joanna Kleszczewska
 

Organizacja Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Biegach Przełajowych przełożona na jesień 2021 r.

Informuję, że Polski Związek Lekkiej Atletyki działając w porozumieniu z organizatorami strefowych zawodów Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików  w Biegach Przełajowych 2021 r. oraz po uwzględnieniu

sytuacji epidemiologicznej oraz bieżącymi obostrzeniami zawartymi w rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii przeniósł  rywalizację MMM w biegach przełajowych na jesień 2021 roku.
Termin i  miejsce zawodów strefy lubelsko-podlaskiej zostanie wskazany przez Organizatora – Podlaską Federację Sportu i Podlaski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki i przekazany zainteresowanym stronom.
Kazimierz Kirejczyk

podlasie

ea

iaaf