Miesięczne archiwum: wrzesień 2022

Ale była impreza! 😀
17 września w Białymstoku dzieci z roczników 2011 i 2012 uczestniczyły w Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie. Było to prawdziwe święto Królowej Sportu. Dużo uśmiechów, radości i dobrej zabawy. Nie zabrakło rywalizacji na bieżni, sportowych zadań w Strefie Olimpijczyka i spotkań z gwiazdami sportu.
Dziękuję Wojciech Nowicki – fanpage, Damian Czykier, Katarzyna Jankowska i Maksymilian Klepacki za uświetnienie zawodów.
 
Było pięknie!

Czytaj dalej

10 września 2022 r na stadionie „Zwierzynieckim” w Białymstoku odbyły sie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce województw lubelskiego i podlaskiego. Organizatorem był Podlaski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki wspierany przez Ministerstwo Sportu, Urząd Marszałkowski i firmę,  PKN ORLEN.  Pomimo niesprzyjającej pogody zawodnicy dzielnie walczyli na białostockim stadionie. Zawodnicy KS „Podlasie Białystok” zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej uzyskując 87 pkt.  Drugą pozycje wywalczyli zawodnicy   KS Prefbet-Sonarol z iloścćia 55 a na trzeciej KS Agros Zamość 42 pkt. Klasyfikację województw na pierwszej pozycji ukończyło woj. podlaskie z ilością 238 pkt. Województwo lubelskie uzyskało 165 pkt. 

Przedstawiam państwu adres internetowy do komunikatu zawodów: 

Komunikat_MMM_2022_bialystok

Przedstawiam Państwu regulamin Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików U16 w lekkiej atletyce, które odbędą się w dniu 10 września 2022r  na „Stadionie Zwierzynieckim”  w Białymstoku o godz. 14,00:

Regulamin MM U16 2022

Serdecznie zapraszamy uczestników zawodów oraz kibiców. 

Przedstawiam regulamin Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie kat. U12 (2011/2012), która odbędzie się 17 września w Białymstoku.
Bardzo zachęcam do udziału w zawodach – dzieci otrzymają pakiety, a najlepsi uzyskają prawo startu w finale ogólnopolskim.
Do zgłoszeń nie są wymagane: licencja, badania, przynależność do LDK, a zapisów dokonują trenerzy/rodzice pod linkiem:
Na ostatniej stronie regulaminu jest zgoda na udział w zawodach.
Istnieje możliwość dofinansowania transportu – proszę o informację zwrotną do 9 września.
Zawody obowiązkowe dla trenerów LDK I-IV.
 
 
W razie pytań, proszę o kontakt.
 
Pozdrawiam serdecznie,
Joanna Kleszczewska
Koordynator LDK! woj. podlaskie

podlasie

ea

iaaf