Zawodnicy, którzy nie mają aktualnych badań nie mogą uczestniczyć w zgrupowaniach sportowych i startować na zawodach. Prosze o weryfikacje zawodników w macierzystych  klubach sportowych,  kto nie posiada aktualnych badań w oparciu o załączony wykaz zawodników ZKN.   Prosze o zmobilizowanie zawodników   do niezwłocznego wykonania badań i przesłania do bazy domtel i trenera koordynatora.

Raport Badania ZKN 13.01.2021

Opłaty za licencje klubowe i zwodnicze  proszę wnosić na Konto Podlaskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki w Białymstoku

Bank BNP PARIBAS    91160014621891288390000001

Dopłaty do zgrupowań Zaplecza Kadry Narodowej proszę dokonywać na konto

Bank BNP PARIBAS  37 1600 1462 1891 2883 9000 0003

 

 

Uprzejmie proszę trenerów klubowych  o podjęcie  działań w stosunku do swoich zawodników,  celem ich  zmobilizowania,  by założyli lub  uzupełnili swoje konto zawodnika w systemie domtel i KONIECZNIE potwierdzili w nim zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jest to niezbędne do rozliczania zgrupowań centralnych.

 

WAŻNE

Hala lekkoatletyczna Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku ze świadectwem PZLA do rozgrywania oficjalnych zawodów !!.
Otrzymanie świadectwa możliwe było dzięki pracom naprawczym z zakresu urządzeń hali, wykonanym z inicjatywy środowiska ZSR – Szkoły Mistrzostwa Sportowego, Podlaskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki oraz pomocy informacyjno-prawnej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Wszystkim osobom, którzy przyczynili się do uzyskania świadectwa serdecznie dziękujemy, w szczególności Ryszardowi Woronowiczowi, prezesowi POZLA oraz Przemysławowi Zabawskiemu, wiceprezesowi POZLA i nauczycielowi ZSR, Szkoły Mistrzostwa Sportowego w lekkiej atletyce.

Czytaj dalej

Szanowni Państwo!

Proszę Was o przesłanie informacji swoim trenerom w województwach, że muszą uaktualnić licencje trenerskie na rok 2021.

Bez licencji nie mogą brać udziału w akcjach szkoleniowych! Przy wyrabianiu licencji, mogą uaktualnić zgody RODO na rok 2021.

Niestety niezbyt duża liczba zawodników nie otworzyła Kont Zawodniczych – tam mogą uaktualnić zgody RODO na rok 2021 bez przesyłania wersji papierowej!

Będziemy sprawdzać listy zawodników i tutaj również bez zgody RODO nie mogą brać udziału w akcjach szkoleniowych.

Czekamy na Waszą dokumentację dotyczącą ZKN na rok 2021, mam nadzieję, że uda Wam się to szybko przygotować, wtedy mamy szansę na szybkie złożenie Oferty FRKF na rok 2021.

Marcin Góra

 

Panie i Panowie trenerzy Przedstawiam Państwu nowe dokumenty do pobrania wydrukowania i  wypełnienia przez zawodników pełnoletnich lub opiekunów zawodników niepełnoletnich a następnie dostarczenia do Trenera Koordynatora ZKN Przemysława Zabawskiego, jak najszybciej w postaci scanu wypełnionego dokumentu na adres

przemyslaw.zabawski@pzla.pl

i w oryginale nie później niż do 23 stycznia 2021 r.  drogą pocztową lub osobiście.  Nie dostarczenie dokumentów może skutkować wykluczeniem zawodnika ze szkolenia w ZKN. 

Dokumenty do pobrania :

Karta_informacyjna_niepelnoletniego_zawodnika_ZKN-2021 Karta_informacyjna_pelnoletniego_zawodnika_ZKN-2021 Oswiadczenie_pelnoletniego_zawodnika_ZKN-2021 Zgoda_rodzica_opiekuna NIE PEŁNOLETNIEGO ZKN-2021

 

Przedstawiam do pobrania i wypełnienia druki RODO – oryginały do złożenia w PZLA od wszystkich zatwierdzonych zawodników (załącznik 10) oraz szkoleniowców (załączniku 11) – propozycja przesłania w możliwie szybkim terminie nie później niż 23.01.2020. scan wypełnionego dokumentu pocztą e-mail  i koniecznie oryginał dostarczyć pocztą zwykłą  lub osobiście do trenera Koordynatora Przemysława Zabawskiego  

przemyslaw.zabawski@pzla.pl  tel. 

Nowe_Oswiadczenie-dane-osobowe-zgoda-osobista

Nowe_Oswiadczenie-dane-osobowe-zgoda-rodzica-opiekuna-prawnego

podlasie

ea

iaaf