Miesięczne archiwum: październik 2020

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych strefy lubelsko-podlaskiej, zgodnie z kalendarzem PZLA są planowane do rozegrania w dniu 14.11.2020 r. w Tomaszowie Lubelskim.
Komunikat organizacyjny zawodów:

Regulamin zawodów MMM-14.11.2020 TL

W Finale Drużynowych Mistrzostw Polski U20 rozegranych na stadionie BOSiR dn. 10.10.2020 r. w Białymstoku udział wzięło 12 zespołów klubowych, gospodarzem zawodów był KS Podlasie w Białymstoku.

Współzawodnictwo, mimo późnej pory roku odbyło się niemal w letniej aurze, temperatura powietrza oraz bezwietrzne warunki sprzyjały zawodnikom w osiąganiu optymalnych wyników, Czytaj dalej

Nagła i smutna wiadomość dotarła do nas w niedzielę 04 października  2020 r o śmierci trenera, nauczyciela wychowania fizycznego, i działacza sportowego   

Ś. P. Wojciecha Krystonia  

Wojtek wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce  pracując z młodzieżą  w Klubach Sportowych „Eurocentr”. Suchowola i „Podlasie” Białystok, gdzie był Wiceprezesem Zarządu Klubu i przez wiele lat zasiadał w Zarządzie Podlaskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki  w Białymstoku. Cieszył się ogromnym szacunkiem  i uznaniem wśród zawodników, trenerów i działaczy sportowych. Był skromnym i życzliwym człowiekiem  .

 

Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi zmarłego i składamy im wyrazy głębokiego żalu.

Zarząd Podlaskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki w Białymstoku, działacze sportowi, trenerzy i zawodnicy.

Spoczywaj w pokoju !

podlasie

ea

iaaf