Miesięczne archiwum: styczeń 2021

W dniu 23.01.2021 r. w hali ZSR Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku rozegrany został 1. Halowy Podlaski Miting Lekkoatletyczny 2021. Podczas zawodów zanotowano szereg wartościowych wyników, wielu zawodników poprawiło rekordy życiowe,  co dobrze wróży w dalszej części sezonu. Czytaj dalej

I Halowy Podlaski Miting Lekkoatletyczny odbędzie się  23.01.2021 r. w hali lekkoatletycznej Zespołu Szkół Rolniczych Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku, ul Suchowolca 26, początek zawodów godz. 10.15.
Czytaj dalej

Zawodnicy, którzy nie mają aktualnych badań nie mogą uczestniczyć w zgrupowaniach sportowych i startować na zawodach. Prosze o weryfikacje zawodników w macierzystych  klubach sportowych,  kto nie posiada aktualnych badań w oparciu o załączony wykaz zawodników ZKN.   Prosze o zmobilizowanie zawodników   do niezwłocznego wykonania badań i przesłania do bazy domtel i trenera koordynatora.

Raport Badania ZKN 13.01.2021

Opłaty za licencje klubowe i zwodnicze  proszę wnosić na Konto Podlaskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki w Białymstoku

Bank BNP PARIBAS    91160014621891288390000001

Dopłaty do zgrupowań Zaplecza Kadry Narodowej proszę dokonywać na konto

Bank BNP PARIBAS  37 1600 1462 1891 2883 9000 0003

 

 

Uprzejmie proszę trenerów klubowych  o podjęcie  działań w stosunku do swoich zawodników,  celem ich  zmobilizowania,  by założyli lub  uzupełnili swoje konto zawodnika w systemie domtel i KONIECZNIE potwierdzili w nim zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jest to niezbędne do rozliczania zgrupowań centralnych.

 

WAŻNE

Hala lekkoatletyczna Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku ze świadectwem PZLA do rozgrywania oficjalnych zawodów !!.
Otrzymanie świadectwa możliwe było dzięki pracom naprawczym z zakresu urządzeń hali, wykonanym z inicjatywy środowiska ZSR – Szkoły Mistrzostwa Sportowego, Podlaskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki oraz pomocy informacyjno-prawnej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Wszystkim osobom, którzy przyczynili się do uzyskania świadectwa serdecznie dziękujemy, w szczególności Ryszardowi Woronowiczowi, prezesowi POZLA, Przemysławowi Zabawskiemu, wiceprezesowi POZLA i nauczycielom ZSR Szkoły Mistrzostwa Sportowego w lekkiej atletyce.

Czytaj dalej

Szanowni Państwo!

Proszę Was o przesłanie informacji swoim trenerom w województwach, że muszą uaktualnić licencje trenerskie na rok 2021.

Bez licencji nie mogą brać udziału w akcjach szkoleniowych! Przy wyrabianiu licencji, mogą uaktualnić zgody RODO na rok 2021.

Niestety niezbyt duża liczba zawodników nie otworzyła Kont Zawodniczych – tam mogą uaktualnić zgody RODO na rok 2021 bez przesyłania wersji papierowej!

Będziemy sprawdzać listy zawodników i tutaj również bez zgody RODO nie mogą brać udziału w akcjach szkoleniowych.

Czekamy na Waszą dokumentację dotyczącą ZKN na rok 2021, mam nadzieję, że uda Wam się to szybko przygotować, wtedy mamy szansę na szybkie złożenie Oferty FRKF na rok 2021.

Marcin Góra

 

podlasie

ea

iaaf