WAŻNE

Hala lekkoatletyczna Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku ze świadectwem PZLA do rozgrywania oficjalnych zawodów !!.
Otrzymanie świadectwa możliwe było dzięki pracom naprawczym z zakresu urządzeń hali, wykonanym z inicjatywy środowiska ZSR – Szkoły Mistrzostwa Sportowego, Podlaskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki oraz pomocy informacyjno-prawnej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Wszystkim osobom, którzy przyczynili się do uzyskania świadectwa serdecznie dziękujemy, w szczególności Ryszardowi Woronowiczowi, prezesowi POZLA, Przemysławowi Zabawskiemu, wiceprezesowi POZLA i nauczycielom ZSR Szkoły Mistrzostwa Sportowego w lekkiej atletyce.

Kalendarz zawodów rozgrywanych w hali przedstawia się następująco:
– 23.01.2021 r. godz. 10.00 – I Halowy Podlaski Miting Lekkoatletyczny.
– 07.02.2021 r. godz. 10.00 – II Halowy Podlaski Miting Lekkoatletyczny.
– 21.02..2021 r. godz.10.00 – Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików –U16.

Planowane konkurencje: K i M – 60m, 60m ppł, skok wzwyż, skok w dal, trójskok (1. 2 termin), pchnięcie kulą. Konkurencje podczas mitingów zostaną rozegrane w kategorii U18, U20 i Sen.

Regulamin zawodów zostanie zamieszczony na stronie www.pozla.eu  w najbliższy poniedziałek.
Jednocześnie informujemy, że podczas zawodów będą obowiązywały szczególne obostrzenia sanitarno-organizacyjne związane z bezpieczeństwem podczas stanu epidemii w kraju.

Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa podczas zawodów i ich przestrzeganiem. – link:

https://www.pzla.pl/aktualnosci/11957-zasady-bezpieczenstwa-podczas-zawodow-halowych-sezonu-2021-w-ramach-wspolzawodnictwa-w-lekkoatletyce

Kazimierz Kirejczyk

podlasie

ea

iaaf