Szanowni Państwo,

Informuję, że począwszy od 27 kwietnia zaświadczenia dla zawodników (dot. klasy sportowej, osiągnięć, przynależności do kadry) każdy zainteresowany może wygenerować samodzielnie z indywidualnego profilu zawodniczego w systemie Starter PZLA. Dotychczasowa forma wydawania dokumentów zostaje wstrzymana.

Każdy posiadający licencję zawodnik po zalogowaniu się do swojego indywidualnego konta będzie miał możliwość błyskawicznego wygenerowania potrzebnego zaświadczenia.

W celu uzyskania dokumentu po zalogowaniu do profilu zawodniczego należy kliknąć w zakładkę „zaświadczenia”, a następnie wygenerować najpierw podgląd, a później właściwy dokument. Zaświadczenie następnie można pobrać i/lub samodzielnie wydrukować. Wygenerowany dokument jest także widoczny dla klubu, który reprezentuje zawodnik.

Nowa funkcjonalność dostępna jest także w panelu klubowym. W systemie Stater PZLA upoważniony przedstawiciel klubu może samodzielnie wygenerować potrzebne dokumenty, a następnie je wydrukować. Przygotowany w tej sposób dokument jest widoczny także w indywidualnym koncie zawodnika.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie PZLA:  https://pzla.pl/aktualnosci/12703-elektorniczny-system-wydawania-zaswiadczen  

W przypadku pytań dot. pracy systemu prosimy o kontakt: Maciej Jałoszyński / maciej.jaloszynski@pzla.pl

Pozdrawiam,

Maciej Jałoszyński

Starszy Specjalista ds. Sportowo-Technicznych

podlasie

ea

iaaf