Spotkanie z Wojciechem Nowickim

Co czuje zdobywca medalu olimpijskiego? Czym Rio de Janeiro zaskoczyło sportowców? Jakie przysmaki serwowała olimpijska stołówka? – o emocjach sportowych i nie tylko opowie Wojciech Nowicki.

Zapraszamy na , brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Pekinie (2015) i Londynie (2017), a także mistrzem Polski w rzucie młotem na zawodach w Białymstoku (2017). To najbardziej utytułowany sportowiec pochodzący z Podlasia i pierwszy reprezentant białostockiego klubu, który zdobył medal Igrzysk Olimpijskich.

Wojciech Nowicki opowie m.in. o swoim udziale w igrzyskach, o warunkach, w jakich trenuje i o tym, jak wspomina studia na Politechnice Białostockiej, które ukończył w 2013 roku.

Reprezentant Polski otrzymał statuetkę Złotego Absolwenta Politechniki Białostockiej i tytuł Honorowego Ambasadora Politechniki Białostockiej. Na spotkanie z nim zaprasza Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Białostockiej przy współpracy z Pełnomocnikiem Rektora ds. Losów Absolwentów Politechniki Białostockiej i wsparciu Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PB. To pierwsze z cyklu spotkań z wybitnymi absolwentami Politechniki Białostockiej.

Spotkanie z Wojciechem Nowickim

29 maja 2018 r. godz. 18:00

Klub Studencki GWINT, ul. Zwierzyniecka 10

Wstęp wolny!

podlasie

ea

iaaf